Montaż anten LTE

Profesjonalny i skuteczny

Wykonujemy kompleksowe i skuteczne instalacje anten LTE i 5G na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Podejmujemy się instalacji nawet w odległości do 160 km od centrum Warszawy. Na specjalne życzenie klientów jesteśmy w stanie pojechać w każde miejsce na terenie Polski. Montujemy anteny do Internetu (aktywne systemy antenowe) oraz niezbędny osprzęt transmisyjny. Nasze instalacje w połączeniu z naprawdę dużym doświadczeniem sprawiają, że każdy montaż przynosi oczekiwany rezultat, niekiedy nawet większy niż oczekiwany przez klienta. Nie instalujemy amatorskiego sprzętu dostępnego np. na aukcjach Allegro. Skupiamy się na profesjonalnych rozwiązaniach renomowanych firm takich jak Zyxel, Mikrotik, Huawei, ZTE

Instalacyjny "KNOW HOW"

Dysponujemy pokaźnym zapleczem technicznym oraz co najważniejsze instalacyjnym „KNOW HOW” . Wyrobiliśmy sobie je przez wiele lat podczas, których wykonaliśmy śmiało można powiedzieć setki instalacji wzmacniających sygnał LTE. Wobec tego nie ma dla nas instalacji niemożliwych do wykonania. Do powierzonego zadania instalacyjnego podchodzimy z uwagą oraz dogłębną analizą przed podjęciem zlecenia. Zawsze jesteśmy przygotowani na ewentualne „niespodzianki” w trakcie instalacji. Na każdą instalację przyjeżdżamy w pełni wyposażonym samochodem serwisowym. Sprawdź nasz kanał na YouTube. Film w którym opowiadam o rodzajach instalacji anten LTE służących do  poprawy prędkości Internetu LTE.

Wiedza i doświadczenie

Dzięki naszym systemom wzmacniającym sygnał LTE (wykorzystujemy do tego anteny kierunkowe LTE wraz z aktywnymi urządzeniami t.j.  wzmacniacze GSM oraz aktywne zintegrowane modemy antenowe) jesteśmy w stanie uzyskać zauważalny wzrost prędkości Internetu LTE pobieranych i wysyłanych danych. Anteny kierunkowe LTE zwiększają przepustowość łącza internetowego, zmniejszają czasy dostępu do serwerów tzw. PING. Zauważalnie poprawiają również prędkość wysyłki danych upload. Obecnie w związku z rozwojem technologicznym używamy nowoczesnych urządzeń transmisyjnych, odchodząc od klasycznych anten LTE. Dzięki temu zwiększyła się elastyczność wykonywanych instalacji i łatwość ich skalowania na potrzeby budynków na których instalujemy anteny LTE jak i 5G.

Rozeznanie w terenie

Każda instalacja jest inna. Do zamówionych instalacji podchodzimy indywidualnie. Wobec wielu skutecznie wykonanych instalacji na terenie Warszawy i okolic, posiadamy wiedzę o nadajnikach komórkowych wraz z ich lokalizacjami i możliwościami technicznymi. Dlatego już przed wykonaniem instalacji antenowej do Internetu LTE 5G potrafimy określić potencjalne oczekiwane efekty po montażu. Pomimo stosowania dobrych i skutecznych modemów do LTE i 5G nasze instalacje nie są drogie. Ceny instalacji anten do Internetu są akceptowalne dla większości klientów dla których wykonywaliśmy nasze usługi montażowe.

Instalacja wzmacniająca sygnał LTE 5G

Wykonujemy instalacje zewnętrznych anten do Internetu LTE i 5G w wymienionych miejscowościach. Oczywiście wszystkie pozostałe znajdujące się ich okolicach również są obsługiwane. Jeżeli Twojej miejscowości nie widzisz na liście poniżej, zadzwoń do nas i zapytaj o warunki instalacji zewnętrznej anteny do mobilnego Internetu LTE i 5G w Twoim domu. Montujemy anteny zewnętrzne na dachu, elewacji i masztach antenowych.

antena zewnętrzna do routera, antena do routera, antena lte, antena internetowa, antena do internetu, anteny lte, anteny do routera

Anteny zewnętrzne do routera LTE i 5G

Przykładowy rezultat osiągnięcia maksymalnej prędkości pobieranych oraz wysyłanych danych w sieci Plus GSM bez anten oraz z użyciem anteny zewnętrznej.

Bez anteny do Internetu LTE

Wolny Internet LTE bez anteny zewnętrznej Plus GSM montaż był wykonany w okolicach Warszawy

Z anteną wzmacniającą Internet LTE

Po instalacji osiągnęliśmy 31,33 Mbps download oraz 3,81 Mbps upload. Zdecydowana różnica w prędkości po instalacji

Porady eksperta.

W naszym poradniku dowiesz się jaką zewnętrzną antenę można wybrać do routera LTE oraz jakie są standardy routerów pracujących w technologii LTE. Opisujemy w artykule jakie są kategorie routerów, czym jest technologia LTE MIMO oraz jaka jest dobra antena kierunkowa. Czytaj dalej

Dla wnikliwych użytkowników przestawiamy poradnik o rodzajach anten używanych w transmisji danych w systemach LTE i 5G. Czytaj dalej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rekomendacjami dotyczącymi wyboru optymalnego routera LTE lub do Internetu 5G. Czytaj dalej.

Istnieje wiele legalnych sposobów na wzmocnienie sygnału LTE GSM. Istnieją urządzenia służące do poprawy prędkości sieci Internet. Można je wykorzystać w domowych instalacjach anten Internetu komórkowego LTE. Czytaj więcej.

Jak działa ODU IDU do LTE i 5G? Jak się montuje i ustawia takie urządzenia? Najczęściej przedawane przez operatorów Internetu mobilnego Plus, Play, T-Mobile i Orange. Czytaj dalej.

Zadzwoń