Montaż anten LTE

Profesjonalny i skuteczny

Montaż anten LTE Warszawa

Wykonujemy kompleksowe instalacje anten LTE i 5G na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Podejmujemy się instalacji nawet w odległości do 120 km od centrum Warszawy. Na specjalne życzenie klientów jesteśmy w stanie pojechać w każde miejsce na terenie Polski. Montujemy anteny do Internetu (aktywne systemy antenowe) oraz niezbędny osprzęt. Nasze instalacje w połączeniu z naprawdę dużym doświadczeniem sprawiają, że każdy montaż przynosi oczekiwany rezultat, niekiedy nawet większy niż klient oczekiwał.

Instalacyjny "KNOW HOW"

Anteny Internetowe

Dysponujemy pokaźnym zapleczem technicznym oraz co najważniejsze "KNOW HOW"  instalacyjnym. Wobec tego nie ma dla nas instalacji niemożliwych do wykonania. Do powierzonego zadania instalacyjnego podchodzimy z uwagą oraz dogłębną analizą przed podjęciem zlecenia. Zawsze jesteśmy przygotowani na ewentualne "niespodzianki" w trakcie instalacji. Sprawdź nasz kanał YouTube!
Film w którym opowiadam jak o rodzajach instalacji anten LTE do poprawy prędkości Internetu LTE

Wiedza i doświadczenie

Systemy wzmacniające LTE

Dzięki naszym systemom wzmacniającym sygnał LTE (wykorzystujemy do tego anteny kierunkowe LTE wraz z aktywnymi wzmacniaczami GSM) jesteśmy w stanie uzyskać zauważalny wzrost prędkości pobieranych i wysyłanych danych. Anteny kierunkowe LTE zwiększają przepustowość łącza internetowego, zmniejszają czasy dostępu do serwerów tzw. PING. Obecnie w związku z rozwojem technologicznym używamy nowoczesnych urządzeń transmisyjnych, odchodząc od klasycznych "anten LTE". Dzięki temu zwiększyła się elastyczność wykonywanych instalacji.

Rozeznanie w terenie
Instalacje w Warszawie i okolicach

Każda instalacja jest inna. Do zamówionych instalacji podchodzimy indywidualnie. Wobec wielu skutecznie wykonanych instalacji na terenie Warszawy i okolic, posiadamy wiedzę o nadajnikach komórkowych wraz z ich lokalizacjami. Dlatego już przed wykonaniem instalacji antenowej potrafimy określić potencjalne efekty po montażu.

antena zewnętrzna do routera, antena do routera, antena lte, antena internetowa, antena do internetu, anteny lte, anteny do routera

Zwiększenie prędkości i zasięgu Internetu LTE i 5G

Działanie sieci LTE czyli jak możemy uzyskać jak najwięcej

Anteny zwiększające prędkość Internetu mobilnego LTE i 5G

Przykładowy rezultat osiągnięcia maksymalnej prędkości pobieranych oraz wysyłanych danych w sieci Plus GSM bez anten oraz z użyciem anteny zewnętrznej.

Bez anteny do Internetu LTE

Wolny Internet LTE bez anteny zewnętrznej Plus GSM montaż był wykonany w okolicach Warszawy

Z anteną wzmacniającą Internet LTE

Po instalacji osiągnęliśmy 31,33 Mbps download oraz 3,81 Mbps upload. Zdecydowana różnica w prędkości po instalacji

Montujemy zewnętrzne anteny Internetowe:

W wymienionych miejscowościach oraz bliskich okolicach. Jeżeli Twojej miejscowości nie widzisz na liście poniżej, zadzwoń do nas i zapytaj o warunki instalacji zewnętrznej anteny do mobilnego Internetu LTE i 5G

Porady eksperta.

W naszym poradniku dowiesz się jaką zewnętrzną antenę można wybrać do routera LTE oraz jakie są standardy routerów pracujących w technologii LTE. Opisujemy w artykule jakie są kategorie routerów, czym jest technologia LTE MIMO oraz jaka jest dobra antena kierunkowa. Czytaj dalej

Dla wnikliwych użytkowników przestawiamy poradnik o rodzajach anten używanych w transmisji danych w systemach LTE i 5G. Czytaj dalej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rekomendacjami dotyczącymi wyboru optymalnego routera LTE lub do Internetu 5G. Czytaj dalej.

Istnieje wiele legalnych sposobów na wzmocnienie sygnału LTE GSM. Istnieją urządzenia służące do poprawy prędkości sieci Internet. Można je wykorzystać w domowych instalacjach anten Internetu komórkowego LTE. Czytaj więcej.

Jak działa ODU IDU do LTE i 5G? Jak się montuje i ustawia takie urządzenia? Najczęściej przedawane przez operatorów Internetu mobilnego Plus, Play, T-Mobile i Orange. Czytaj dalej.

Zadzwoń