biuro@qnet.com.pl

Zadzwoń 509 848 939 

Masz problemy z szybkością Internetu LTE? Słaby sygnał? Mamy na to skuteczne rozwiązania. Wykonujemy profesjonalny montaż anten LTE. Instalujemy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Zadzwoń umów instalację.

telefon do instalatora:

509 848 939

Montaż anten LTE Warszawa

Jesteśmy w stanie dojechać na terenie Mazowsza oraz okolicznych województw. Naszym głównym obszarem jest miasto Warszawa gdzie wykonujemy montaż anten LTE. Zajmujemy się również wzmacniaczami GSM. Sprawdź naszą ofertę na naszej stronie opisującej zagadnienie anten LTE.

 W naszych instalacjach anten LTE bazujemy tylko na sprawdzonych rozwiązaniach renomowanych producentów. Używamy urządzeń Huawei, ZTE, ZYXEL, Mikrotik oraz Teltonika.

Nasze anteny importujemy bezpośrednio ze Szwecji, są one certyfikowane na dany zysk energetyczny. Nie wprowadzamy w błąd naszych klientów zawyżając potencjalne zyski anten tak jak większość dostawców i instalatorów.

Jesteśmy pewni tego co robimy, a instalacjami Internetu LTE zajmujemy się od samego początku pojawienia się w polskich sieciach komórkowych, czyli od około 2010 roku.  Montujemy głownie w okolicznych miejscowościach podwarszawskich w których jest problem z zasięgiem LTE. Wtedy dla szybkiego działania Internetu LTE niezbędny jest montaż anten.

Nasi klienci którzy powierzyli nam wykonanie montażu anten do LTE przekonali się o skuteczności tego rozwiązania. Wielu z nich pozostawiło pozytywne opinie o naszych usługach. Wpisali się na naszym profilu Google Firma.

Pragniemy również zaprosić do zapoznania się z naszym blogiem firmowym na którym opisujemy ciekawostki pochodzące z naszych wykonanych instalacji LTE oraz innych.

Zadzwoń do nas, umów się na instalację anten LTE  nie czekaj, popraw swój odbiór Internetu i jego prędkość. telefon do instalatora

509 848 939