Montaż klimatyzacji

Instalacja przeglądy okresowe

Montaż klimatyzacji

Zajmujemy się montażem klimatyzatorów split oraz multi split. Nasze instalacje wykonujemy zgodnie z procedurami F-GAZ. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem w UDT w związku z tym zamawiając u nas instalację klimatyzacji możesz mieć pewność, że instalacja zostanie wykonana przez przeszkolony personel zgodnie z wytycznymi F-GAZ

Obszar na którym instalujemy

Góra Kalwaria Piaseczno Otwock

Jeżeli planujesz wykonać instalację klimatyzacji w sowim domu warto wybrać lokalną firmę. Zyskujesz dzięki temu:

Instalacja

Pompy ciepła

Zgodnie z obowiązującymi trendami zajmujemy się instalacją pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych. Podłączamy urządzenia grzewcze do istniejących już instalacji oraz w przypadku modernizacji. Głównie instalujemy pompy ciepła typu Powietrze Woda. Najczęściej montowane są urządzenia split. Rzadziej decydujemy się na montaż urządzeń monoblok.

Grzanie klimatyzacją

Klimatyzator do ogrzewania

W przypadku otwartych przestrzeni w budynkach bez problemu mamy możliwość ogrzewania ich klimatyzatorami. Dedykowane do tego są specjalne jednostki z pakietami zimowymi dzięki którym można tanim kosztem ogrzewać budynki biura i hale. Wystarczy przyłącze elektryczne 1 fazowe ponieważ klimatyzatory cechują się niskim poborem energii elektrycznej. Z jednego kW energii elektrycznej możemy uzyskać aż 5 kW energii cieplnej. Warto rozważyć to rozwiązanie jako alternatywę dla tradycyjnych źródeł ciepła w domu.

klimatyzacja instalacja klimatyzacji Piaseczno Otwock Góra Kalwaria

Montaż klimatyzacji Góra Kalwaria Piaseczno Otwock Karczew Celestynów

Dlaczego My?

Instalacje klimatyzacji wykonujemy w miejscowościach:

  • Klimatyzacja Otwock
Zadzwoń