biuro@qnet.com.pl

509 848 939  7 dni w tygodniu!

Montaż anten LTE GSM Warszawa

Skuteczna poprawa szybkości i sygnału Internetu LTE

Home > Montaż LTE

Montaż anten LTE Internetu GSM:

montaż anten LTE Warszawa

Montaż anten LTE Dla każdej osoby używającej sieci Internet oczywistym jest aby sieć działała możliwie szybko, a strony otwierały się w błyskawicznym tempie.  Jednak nie zawsze i wszędzie jest to możliwe, niekiedy warunki terenowe oraz sieć nadajników BTS naszego operatora jest zbyt rzadka i wtedy zaczynają się pojawiać problemy:

– słaby zasięg 
– zerwane połączenia 
– wysokie czasy dostępu tzw. ping do serwera 
– zawieszanie modemu 
– błędy sprzętowe

Anteny zwiększające prędkość Internetu LTE, konfiguracja dualna MIMO. Strumień mocno kierunkowy.anteny kierunkowe MIMO LTE duży zysk energetyczny na maszcie antenowym przy kominie Anteny dualne 900 1800 2600 MHz zainstalowane na maszcie do instalacji antenowej. Instalacja do sieci Play odbyła się w Warszawie na Targówku.Montaż anten LTE Warszawa

Poniżej film przedstawiający przykładową instalację Internetu LTE oraz jej znakomite rezultaty w przesyle pobieranych danych. Warto wykonać profesjonalną instalację która zapewni najwyższe możliwe prędkości Internetu w domu.

 

 

Zadzwoń i zamów usługę poprawy sygnału LTE:

Zadzwoń: 509 848 939 | 7 dni w tygodniu!

 

Wszystko to sprawia, że zaczynamy mieć wątpliwości czy taka usługa ma sens, czy to się opłaca? Opłaca! Nie trać dłużej nerwów na poszukiwanie rozwiązania Twojego problemu. Zleć to nam, na pewno nie zawiedziemy! 
My mamy na te wszystkie problemy mamy rozwiązanie! Możesz już zapomnieć o słabej jakości Internetu i wolnym transferze.

Przykładowy rezultat osiągnięcia maksymalnej prędkości pobieranych oraz wysyłanych danych w sieci Plus GSM miejscowość Wiskitki gmina Żyrardów.

Przed wykonaniem naszej instalacji prędkość pobieranych danych wynosiła tylko!! 0,5 Mbps oraz uplink 0,51 Mbps. Poniżej obrazek z pomiarów:

 

wolny internet lte bez anteny zewnętrznej plus gsm warszawa

Po zastosowaniu zewnętrznej anteny kierunkowej typu panel DUAL LTE pracującej w paśmie 1800 MHz osiągnęliśmy rewelacyjny wynik: Ponad 31 Mbps download oraz około 4 Mbps wysyłanych danych Wynik zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

przyspieszenie internetu mobilnego lte po zastosowaniu anteny mimo kierunkowej dualnej

Wykonujemy instalację gotowych zestawów ODU IDU sieci Plus GSM Polsat Cyfrowy.

ODU IDU montaż anteny zewnętrznej na dachu w instalacji antenowej Warszawa
ODU IDU Instalacja w Warszawie konfiguracja anten internetowych Plus GSM Polsat Cyfrowy
ODU IDU modem zewnętrzny w budynku jednorodzinnym montaż
Internet w technologii LTE jest to krok w przyszłość
montaż lte dla szybkiego internetu
Instalacja internet LTE przyśpieszy prędkość danych

Montaż anten przyśpieszających Internet GSM poprawa zasięgu GSM w Warszawie i okolicach

aby wzmocnić sygnał za pomocą anteny zewnętrznej w Warszawie do LTE

Można wielokrotnie przyśpieszyć prędkość Internetu mobilnego korzystając z anten zewnętrznych LTE. W Warszawie i okolicach poprawiamy zasięg telefonów komórkowych i routerów LTE. U Ciebie też może pojawić się pełen zasięg – wszystkie kreski na modemie.

ODU IDU instalacja serwis montaż Warszawa okolice

ODU IDU 200 instaluję się na wiele sposobów. Wszytko zależy oczywiście od dostępnych miejsc np. balkon, elewacja, lub stojak antenowy. Jednak my rekomendujemy montaż zestawu na dachu budynku na dodatkowym stojaku antenowym. Wzniesienie modemu zewnętrznego ponad budynek pozwoli odebrać najmocniejszy sygnał komórkowy, jaki występuje w danej lokalizacji.

ODU IDU zainstalować można w Warszawie i okolicach

Ustawiamy i instalujemy urządzenia Plus GSM i Cyfrowego Polsatu. Ustawiamy zestaw oferowany pod nazwą ODU IDU 200. Dla zapewnienia prawidłowego i szybkiego działania urządzenia niezbędne jest dokładne wykonanie wszystkich połączeń między elementami zestawu. Ważne jest prawidłowe zainstalowanie jednostki zewnętrznej. Często trzeba dodatkowo podłączyć antenę telewizją do całego zestawu, aby można było swobodnie uzyskać dostęp do telewizji satelitarnej.

narzędzia do instalacji anten internetowych LTE ODU IDU

Jesteśmy wyposażeni we wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria montażowe. Posiadamy specjalne zagniatarki, palniki gazowe, lutownice gazowe. Nigdy nie angażujemy naszych klientów do pomocy przy wykonywaniu zamówionych usług. Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonym samochodem serwisowym.

montaż anteny do internetu LTE w Warszawie

Dysponujemy kilkoma drabinami o różnych długościach stosowanymi przy naszych instalacjach. Najdłuższa pozwala na wykonanie instalacji nawet na 11 metrach nad ziemią bez użycia podnośnika koszowego. Posiadamy również kilka mniejszych pozwalających na pracę w każdych warunkach na różnych wysokościach.

w ramach wykonywanych instalacji oferujemy pomiar pola elektromagnetycznego modemów i routerów LTE profesjonalnym miernikiem siły pola

Mamy możliwość wykonania pomiarów pola elektromagnetycznego emitowanego np przez anteny LTE lub routery WiFi. Pomiar taki pozwala na upewnienie się iż zainstalowane urządzenia spełniają normy emisji i nie wypływają na nasze otoczenie w sposób zbyt silny. Miernik Koreańskiego producenta Tenmars model TM-196. Dla wykonanych instalacji usługa jest bezpłatna, wymaga jednak wcześniejszego zgłoszenia.

LTE ODU IDU Warszawa montaż instalacja konfiguracja

Jest to jedna z wielu stosowanych przez nas anten do przyśpieszania Internetu komórkowego LTE, ta antena została wyprodukowana w Szwecji, posiada niesamowite możliwości. Pozwalała na realizowanie połączeń na bardzo duże odległości od nadajnika LTE nawet to 7 km.

Router Huawei B315 poprzez złącza SMA świetnie transmituje sygnał LTE z anteny kierunkowej panelowej

Modem WiFi B/G/N 2.4 MHz z wbudowanym routerem ZTE B315 jest urządzeniem z cztero portowym switchem LAN 10/100 mb/s. Z tyłu obudowy dwa złącza SAM anteny zewnętrznej. Ma możliwość wymuszenia częstotliwości na jakiej będzie odbierany Internet LTE.

router do internetu LTE montaż anten

Router WiFi B/G/N o ugruntowanej pozycji na rynku. Od wielu lat sprzedawany przez operatorów LTE. Posiada złącza SMA do anteny oraz cztery porty switcha.