Spawanie światłowodu

Spawanie serwis

Spawanie światłowodu

Wykonujemy usługi związane ze spawaniem i naprawąspawanie światłowodów warszawa uszkodzonych kabli światłowodowych. Zajmujemy się usługami naprawczymi u klientów indywidualnych w domach i małych biurach. Spawy wykonujemy spawarką z centrowaniem do rdzenia. Wysoka jakość połączeń i pewność poprawnej transmisji.

Obszar na którym pracujemy

Warszawa i okolice

Spawamy światłowody głównie na obszarze Warszawy orazobszar działania Warszawa okolice okolicznych miejscowości. Dojeżdżamy do klienta wraz z niezbędnym osprzętem instalacyjnym. Usuwamy uszkodzenia włókien światłowodowych uszkodzonych mechanicznie. Skontaktuj się z nami. Naprawimy światłowód.

Jak się spawa światłowody?

Spawarka światłowodowa

spawanie światłowodówAby połączyć ze sobą zerwane włókna światłowodowe musimy użyć specjalnego urządzenia, które nazywa się potocznie spawarką światłowodową. Jest to specjalne urządzenie które pod wpływem łuku elektrycznego łączy ze sobą mikroskopijne włókna zbliżając je do siebie i pod wpływem dużej temperatury wzajemnie topi je do siebie. Dzięki temu zabiegowi światło może swobodnie przenikać na dalszą odległość bez utraty mocy.

spawanie i naprawa światłowodów warszawa

Pomiary światłowodów reflektometrem

Wykonujemy pomiary i certyfikację włókien jednomodowych o długościach fali 1310 nm. 1550 nm. oraz sieci PON 1625 nm. Używamy renomowanego testera sieci światłowodowych amerykańskiego producenta Trend Networks. Na życzenie klienta możemy wykonać wydruki raportów z pomiarów reflektometrem OTDR lub dostarczyć w formie cyfrowej PDF. Wykonując test włókna światłowodowego po jego zespawaniu mamy pewność, że jakość połączenia jest wystarczająca oraz pozbawiona błędów. Dowiedz się więcej na naszym blogu firmowym. Spawanie i naprawy światłowodów.

Dlaczego My?

Spawamy światłowody w Warszawie i okolicach

Lata doświadczeń
Elastyczne podejście
Zadzwoń