Minikoparka Usługi

Posiadany sprzęt

Usługi minikoparką

Oferujemy usługi nowymi koparkami wraz z obsługą operatorską. Posiadamy maszyny którymi świadczymy usługi minikoparką o masach 2000 kg oraz 2500 kg. Wszystkie prace związane z wynajmem maszyn prowadzimy z obsługą operatorską.

Dostępny osprzęt

Łyżki kopiące i wiertnica

Posiadamy dostępne łyżki kopiące o wielu parametrach.
Łyżki z zębami:
60 cm, 50 cm i 30 cm
Łyżki bez zębów: 120 cm, 100 cm i 20 cm

Dodatkowe akcesoria robocze minikoparki

Wiertnica z minikoparką

Posiadamy wiertnicę do wykonywania otworów w gruncie. Na wyposażeniu są wiertła o różnych średnicach i długościach.

Wynajem minikoparki

usługi minikoparka, minikoparka cena usług, mini koparka usługi, mini koparka wynajem, minikoparka Piaseczno, minikoparka Otwock, minikoparka Góra Kalwaria, minikoparka Warszawa, minikoparka Kołbiel

Piaseczno Góra Kalwaria Otwock Celestynów Kołbiel

Obszar na którym pracujemy

Usługi minikoparką Warszawa Piaseczno Otwock Karczew Celestynów Józefów Góra Kalwaria

Szeroki zakres prac roboczych minikoparką koparką przy zamówieniu usług minikoparką

Minikoparka zastosowanie

W związku z małymi wymiarami maszyny, prace minikoparką można wykonywać w miejscach niedostępnych dla innych maszyn. Minikoparki mają bardzo dużą siłę kopania w związku z tym niczym nie ustępują większym maszynom

Cena usług minikoparką w Warszawie

Na cenę usług minikoparkami wpływa wiele czynników. Zakres prac, odległość na jaką trzeba transportować maszynę oraz ilość przepracowanych godzin. Zwykle przy zamówieniu minikoparki usługi są realizowane przy rozliczeniu na godziny pracy. Przeciętny koszt godziny pracy minikoparki z operatorem w Warszawie to jest 130 zł netto za godzinę pracy.

Koszt dojazdu

Po zamówieniu maszyny na teren prowadzonych prac koparka jest przywożona na lawecie wraz z niezbędnym osprzętem kopiącym. Przy każdym zamówieniu minikoparki mamy opłatę minimalną która zawiera koszt podstawienia maszyny, jej powrotu do bazy oraz kilku godzin pracy jako miniumum logistyczne. W związku z tym możesz zamówić usługę koparką na godzinę jak i na cały dzień roboczy.

Dlaczego My?

Najlepsza jakość w Warszawie i okolicach

Doświadczeni operatorzy
100% Gwarancji satysfakcji
Profesjonalne narzędzia

Przykładowe realizacje naszymi minikoparkami

Wykopy pod zbiorniki na deszczówkę

Prace ziemne na terenie budowy

Prace ogrodnicze minikoparką

Wykopy pod kable i przyłącza

Porady operatora

Zapraszamy do lektury rad od operatora maszyn budowlanych. Można tu się dowiedzieć wiele ciekawych informacji zarówno o obsłudze maszyn jak i pracach które można nimi wykonać.

Do czego służy minikoparka i jak jej można używać. Jest to specyficzna maszyna budowlana wykorzystywana przy pracach ziemnych i budowlanych wszędzie tam gdzie duże maszyny nie mogą swobodnie pracować. Czytaj dalej.

Jeżeli myślisz o założeniu pięknego trawnika przed domem niezbędnym narzędziem do wykonania prac ogrodowych będzie glebogryzarka separacyjna. Jest to specyficzne narzędzie wykorzystywane przy zakładaniu ogrodu. Czytaj dalej.

Gdzie możemy wypożyczyć minikoparkę z operatorem?

Zadzwoń