biuro@qnet.com.pl

Zadzwoń 509 848 939 

Wzmacniacze sygnału GSM Warszawa

Instalacje wzmacniaczy GSM zwiększających sygnał GSM

Home > Wzmacniacz sygnału komórkowego GSM Internet LTE:

Quick Net - poprawa prędkości i zasięgu LTE Warszawa Mazowieckie

W czasach, gdy telefony komórkowe i Internet są głównym kanałem komunikacji we wszystkich dziedzinach, nie można sobie pozwolić na brak zasięgu. Niestety, w Polsce nadal wiele obszarów znajduje się w strefie słabego sygnału GSM/LTE. By cieszyć się dobrą jakością połączeń oraz szybkim Internetem, z pomocą przychodzą wzmacniacze sygnału GSM. Jako firma działająca na obszarze miasta Warszawa i okolic, wychodzimy z szeroką ofertą urządzeń, dzięki którym skończą się problemy z nieodebranymi połączeniami telefonicznymi i brakiem dostępu do sieci. Nasz bogaty asortyment zapewnia wzmacniacz sygnału GSM odpowiedni do każdego rodzaju pasm, a także wzmacniacze mogące odbierać sygnały z kilku pasm jednocześnie. Oferujemy wyłącznie certyfikowane i wielokrotnie testowane wzmacniacze sygnału, dzięki czemu mamy pewność, że dostarczamy rozwiązania sprawdzone i skuteczne.

Wzmacniacze sygnału GSM – cena

Jeśli chodzi o wzmacniacze sygnału (zarówno wzmacniacze sygnału LTE, jak i GSM), to cena zależy m.in. od zasięgu, w którym mają działać. Dla mieszkań, małych domów czy biur odpowiedni będzie wzmacniacz sygnału o zasięgu do 150 m2, a dla większych – do 30. Cena za wzmacniacze zasięgu wynosi od kilkuset złotych i jest to koszt nieograniczonego dostępu do kontaktu ze światem w dowolnym momencie i z każdego miejsca, zatem z pewnością warto ponieść taką inwestycję. Szczegóły naszej oferty oraz ceny urządzeń można poznać, kontaktując się z nami i wskazując na konkretny typ rozwiązań, który Państwa interesuje. Poniżej prezentujemy skrócony wyciąg z naszego cennika:

  • maszt antenowy 90 zł,
  • przewód transmisyjny 50 Ohm 4 zł metr,
  • uchwyt boczny masztowy 60 zł,
  • antena WHIP 80 zł,
  • złącza antenowe Nm 12 zł szt,
  • antena kierunkowa LTE GSM 280 zł.

Quick Net - wzmacniacze zasięgu 3G GSM LTE 4G - skuteczna poprawa zasięgu telefonów komórkowych Plus, T-mobile, Orange, Play

Wzmacniacz sygnału GSM LTE Warszawa

Wszystkie osoby prywatne oraz małe firmy z terenu miasta Warszawa i okolic zapraszamy do kontaktu. Szybko i w przystępnej cenie rozwiążemy Państwa problemy z zasięgiem, montując odpowiedni wzmacniacz sygnału GSM LTE.

Słaby zasięg telefonu komórkowego

Wzmacniacz GSM instalacja:

Zadzwoń: 509 848 939 | 7 dni w tygodniu!

Wzmacniacze GSM dwuzakresowe 900 1800 MHz

Wzmacniacze sygnału LTE – nowoczesne repeatery GSM

Wzmacniacz GSM poprawiający zasięg

Często zdarza się tak, że w pobliżu jakiegoś pomieszczenia lub budynku znajduje się wiele urządzeń blokujących sygnał sieci GSM / UMTS / LTE. Bywa również tak, że konstrukcja budynku tworzy bardzo szczelny ekran dla fali radiowej przez co nie jest ona w stanie swobodnie przenikać w głąb budynku uniemożliwiając poprawną pracę telefonu komórkowego. Po zamontowaniu wzmacniacza GSM można cieszyć się niezakłóconym sygnałem tam, gdzie do tej pory było to niemożliwe. Proponujemy wykonanie kompletnej instalacji „pod klucz” połączonej z pomiarem widma radiowego na zewnątrz budynku oraz wewnątrz. Dzięki temu zabiegowi będziemy mogli idealne dostroić urządzenie wzmacniające do lokalnie panujących warunków. Instalujemy tylko sprawdzone rozwiązania markowych firm dzięki temu nasze rozwiązania działają stabilnie i niezawodnie wiele lat. Nie montujemy taniego chińskiego sprzętu który nie spełnia żadnych norm emisji pola elektromagnetycznego oraz nie posiada świadectw homologacji. Urządzenie nie spełniające norm emisji radiowej może negatywnie wpływać na częstotliwości w których odbywa się retransmisja sygnału dlatego tak ważne jest używanie urządzeń wysokiej jakości. Nasze urządzenia pracują w pełnym zakresie częstotliwości dostępnych u operatorów komórkowych 900 MHz 1800 MHz 2100 MHz. Wzmacniamy również sygnał Internetu komórkowego LTE, po więcej szczegółów prosimy sprawdzić stronę montaż anten LTE.

Wzmacniacze zasięgu 2G, 3G, 4G, LTE

Instalacje wykonujemy na terenie woj. mazowieckiego, natomiast głównym obszarem naszej pracy jest aglomeracja warszawska.

Wzmacniacze zasięgu GSM LTE – profesjonalne pomiary sygnału

Miernik sygnału LTE GSM
Miernik zasięgu GSM
Wzmacniacz GSM - pomiar sygnału miernikiem

Jako nieliczni posiadamy profesjonalny Miernik do sygnału GSM, Internetu LTE w pasmach 900 MHz/ 1800 MHz / 2100 MHz / 2600 MHz Nasz skaner sygnałowy wskazuje nam właściwy kierunek, w którym należy ustawić antenę kierunkową. Pomiar dokonywany jest przy użyciu kart SIM poszczególnych operatów telefonii komórkowej. Używamy kart T-Mobile, Orange, Plus oraz sieci Play. W przypadku Play ma to drugorzędne znaczenie, ponieważ w ich przypadku domyślnie działa opcja roaming krajowego dla połączeń głosowych. Nasz skaner sygnałowy wskazuje nam właściwy kierunek, w którym należy ustawić antenę kierunkową. Pomiar dokonywany jest przy użyciu kart SIM poszczególnych operatów telefonii komórkowej. Używamy kart T-Mobile, Orange, Plus oraz sieci Play. W przypadku Play ma to drugorzędne znaczenie, ponieważ w ich przypadku domyślnie działa opcja roaming krajowego dla połączeń głosowych. 

Wzmacniacz GSM EGSM 900 2100 MHz
Poprawa zasięgu w hali magazynowej w Warszawie - wzmacniacz zasięgu telefonów
Poprawia zasięgu telefonów komórkowych - wzmacniacz sygnału LTE

 

Uwaga dotycząca używania repeaterów: W świetle Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 19 sierpnia 2011 r. (Dz. U. Nr 188 poz. 1122), obowiązującego od 13 marca 2012 roku, każda osoba użytkująca wzmacniacz GSM, nie będąca przedsiębiorcą telekomunikacyjnym posiadającym ogólnopolską rezerwację częstotliwości wykorzystywanych do świadczenia usług za pośrednictwem stacji bazowych, musi uzyskać pozwolenie radiowe.

Wzmacniacze sygnału GSM Warszawa

Wzmacniacz sygnału GSM pracujący w pasmach E-GSM/GSM, 900 MHz oraz HSPA/UMTS 2100 MHz.

Jeden ze wzmacniaczy sygnału GSM, który oferujemy do instalacji. Pracuje w pasmach E-GSM/GSM, 900 MHz oraz HSPA/UMTS 2100 MHz.

GSM wzmacniacz sygnału - instalacja

Wzmacniacz GSM LTE w jednej skrzyni teletechnicznej.

Wzmacniacz GSM trzy zakresowy 900 MHz 1800 MHz 2100 MHz

Z doświadczenia musimy powiedzieć, że jest wiele miejsc w których występują problemy z zasięgiem telefonu oraz prędkością Internetu mobilnego.

Wzmacniacz sygnału GSM firmy Dipol Signal 305 pracujący w budynku jednorodzinnym na pasmo GSM EGSM 900 MHz

Przykład zainstalowanego wzmacniacza GSM w domu jednorodzinnym.

Wzmacniacz GSM 900 MHz w szafie teletechnicznej Dipol Signal 305

Wzmacniacz sygnału LTE w jednej skrzyni teletechnicznej.

Wzmacniacz zasięgu GSM w rozdzielni kablowej

Wzmacniacz zasięgu GSM 900 MHz z homologacją Signal 305

Antena kierunkowa wzmacniająca rozmowy głosowe GSM oraz Internet LTE

Antena kierunkowa pracująca w częstotliwości 850/900/1800/2100/2600 MHz o wzmocnieniu do 19 dB. Służy ona do wzmacniania sygnałów Internetu LTE oraz przy instalacjach wzmacniaczy GSM

Antena kierunkowa do wzmacniacza GSM pracująca w szerokim zakresie pasma 900 do 2600 MHz

Antena kierunkowa pracująca w częstotliwości 850/900/1800/2100/2600 MHz o wzmocnieniu do 19 dB. Służy ona do wzmacniania sygnałów Internetu LTE oraz przy instalacjach wzmacniaczy GSM

Wzmacniacz sygnału LTE GSM 900 MHz oraz 2100 MHz zainstalowany na strychu budynku połączony z wewnętrzną anteną nadawczą

Wzmacniacz sygnału GSM LTE pracujący w częstotliwości 900/2100 MHz. Służy on do wzmacniania sygnałów telefonów komórkowych rozmowy głosowe i  Internet LTE przy instalacjach wzmacniaczy GSM