Wzmacniacz Sygnału GSM LTE

Czy są potrzebne?

Wzmacniacz sygnału GSM

W czasach, gdy telefony komórkowe i Internet są głównym kanałem komunikacji we wszystkich dziedzinach, nie można sobie pozwolić na brak zasięgu. Niestety, w Polsce nadal wiele obszarów znajduje się w strefie słabego sygnału GSM/LTE. By cieszyć się dobrą jakością połączeń oraz szybkim Internetem, z pomocą przychodzą wzmacniacze sygnału GSM. Jako firma działająca na obszarze miasta Warszawa i okolic, wychodzimy z szeroką ofertą urządzeń, dzięki którym skończą się problemy z nieodebranymi połączeniami telefonicznymi i brakiem dostępu do sieci. Nasz bogaty asortyment zapewnia wzmacniacz sygnału GSM odpowiedni do każdego rodzaju pasm, a także wzmacniacze mogące odbierać sygnały z kilku pasm jednocześnie. Oferujemy wyłącznie certyfikowane i wielokrotnie testowane wzmacniacze sygnału, dzięki czemu mamy pewność, że dostarczamy rozwiązania sprawdzone i skuteczne.

wzmacniacz gsm Warszawa, Instalacje wzmacniaczy sygnału GSM, Wzmacniacz sygnału LTE
Wzmacniacze sygnału GSM

Jeśli chodzi o wzmacniacze sygnału zarówno wzmacniacze sygnału LTE, jak i GSM), to cena zależy m.in. powierzchni na której ma być wzmocniony sygnał GSM. Istotną kwestią wpływającą na cenę jest zakres emisji. Urządzenia jednozakresowe są najtańsze. Im więcej urządzenie obsługuje zakresów pasm (900 MHz 1800 MHz 2100 MHz 2600 MHz) tym jest droższe. Cena za wzmacniacze zasięgu wynosi od kilkuset złotych. Należy pamiętać, że instalacja w <b>wzmacniacz GSM</b> jest jednorazowym wydatkiem który właściwie nie wymaga obsługi serwisowej lub okresowych przeglądów.
Film wyjaśniający kwestię wzmacniaczy GSM LTE oraz rodzaje instalacji

Rodzaje urządzeń wzmacniających GSM LTE

Szczegóły naszej oferty oraz ceny urządzeń można poznać, kontaktując się z nami i wskazując na konkretny typ rozwiązań, który Państwa interesuje. Poniżej prezentujemy skrócony wyciąg z naszego cennika:

  • maszt antenowy 1 m. 290 zł netto
  • przewód transmisyjny TRI LAN 400 50 Ohm 18 zł netto metr
  • uchwyt boczny masztowy 190 zł netto
  • antena kierunkowa GSM LTE WHIP 480 zł netto
  • złącza antenowe lutowane Nm 18 zł netto szt.
  • antena wewnętrzna LTE GSM 380 zł netto
  • Wzmacniacz GSM EGSM 900 MHz od 1900 zł netto

Legalny wzmacniacz sygnału GSM LTE

Rozwiązujemy problem ze słabym zasięgiem telefonów komórkowych i Internetu LTE 5G. Posiadamy w swojej ofercie wzmacniacze GSM. Urządzenia posiadają homologację i są bezpieczne dla sieci komórkowych. Poprzez wbudowane mechanizmy autoregulacji oraz szereg filtrów ich praca jest bezobsługowa. Wzmacniacze sygnału GSM wraz z kompleksową instalacją rozwiązują problem słabego zasięgu.

Wszystkie osoby borykające się ze słabym sygnałem w telefonach komórkowych borykających się z zerwanymi połączeniami telefonicznymi zapraszamy do kontaktu. Szybko i w przystępnej cenie rozwiążemy Państwa problemy z zasięgiem, dostarczając odpowiedni wzmacniacz sygnału GSM LTE.
Wsparcie dla naszych klientów w postaci dostawy odpowiedniego sprzętu wykonujemy na

Wzmacniacze sygnału GSM LTE

Nowoczesne repeatery GSM

Często zdarza się tak, że w pobliżu jakiegoś pomieszczenia lub budynku znajduje się wiele urządzeń blokujących sygnał sieci GSM / UMTS / LTE. Bywa również tak, że konstrukcja budynku tworzy bardzo szczelny ekran dla fali radiowej przez co nie jest ona w stanie swobodnie przenikać w głąb budynku uniemożliwiając poprawną pracę telefonu komórkowego. Po zamontowaniu wzmacniacza GSM można cieszyć się niezakłóconym sygnałem tam, gdzie do tej pory było to niemożliwe. Proponujemy wykonanie kompletnej instalacji „pod klucz” połączonej z pomiarem widma radiowego na zewnątrz budynku oraz wewnątrz. Dzięki temu zabiegowi będziemy mogli idealne dostroić urządzenie wzmacniające do lokalnie panujących warunków. Instalujemy tylko sprawdzone rozwiązania markowych firm dzięki temu nasze rozwiązania działają stabilnie i niezawodnie wiele lat. Nie montujemy taniego chińskiego sprzętu który nie spełnia żadnych norm emisji pola elektromagnetycznego oraz nie posiada świadectw homologacji. Urządzenie nie spełniające norm emisji radiowej może negatywnie wpływać na częstotliwości w których odbywa się retransmisja sygnału dlatego tak ważne jest używanie urządzeń wysokiej jakości. Nasze urządzenia pracują w pełnym zakresie częstotliwości dostępnych u operatorów komórkowych 900 MHz 1800 MHz 2100 MHz. Wzmacniamy również sygnał Internetu komórkowego LTE, po więcej szczegółów prosimy sprawdzić stronę montaż anten LTE.

Jako nieliczni posiadamy profesjonalny Miernik do sygnału GSM, Internetu LTE w pasmach 900 MHz/ 1800 MHz / 2100 MHz / 2600 MHz Nasz skaner sygnałowy wskazuje nam właściwy kierunek, w którym należy ustawić antenę kierunkową. Pomiar dokonywany jest przy użyciu kart SIM poszczególnych operatów telefonii komórkowej. Używamy kart T-Mobile, Orange, Plus oraz sieci Play. W przypadku Play ma to drugorzędne znaczenie, ponieważ w ich przypadku domyślnie działa opcja roaming krajowego dla połączeń głosowych. Nasz skaner sygnałowy wskazuje nam właściwy kierunek, w którym należy ustawić antenę kierunkową. Pomiar dokonywany jest przy użyciu kart SIM poszczególnych operatów telefonii komórkowej. Używamy kart T-Mobile, Orange, Plus oraz sieci Play. W przypadku Play ma to drugorzędne znaczenie, ponieważ w ich przypadku domyślnie działa opcja roaming krajowego dla połączeń głosowych. 

Uwaga dotycząca używania repeaterów: W świetle Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 19 sierpnia 2011 r. (Dz. U. Nr 188 poz. 1122), obowiązującego od 13 marca 2012 roku, każda osoba użytkująca wzmacniacz GSM, nie będąca przedsiębiorcą telekomunikacyjnym posiadającym ogólnopolską rezerwację częstotliwości wykorzystywanych do świadczenia usług za pośrednictwem stacji bazowych, musi uzyskać pozwolenie radiowe. Dlatego aby korzystać w sposób „legalny” należy być posiadaczem rezerwacji częstotliwości GSM w danym paśmie emisji oraz stosować certyfikowane urządzenia posiadające odpowiednie mechanizmy autoregulacji oraz szereg zabezpieczeń w realizacji toru radiowego przychodzącego i wychodzącego. Użytkownik jest w pełni odpowiedzialny za sprzęt który posiada i użytkuje. Zadzwoń dopytaj o szczegóły. 

Jeden ze wzmacniaczy sygnału GSM, który oferujemy do instalacji. Pracuje w pasmach E-GSM/GSM, 900 MHz oraz HSPA/UMTS 2100 MHz.

Wzmacniacz GSM LTE w jednej skrzyni teletechnicznej.

Z doświadczenia musimy powiedzieć, że jest wiele miejsc w których występują problemy z zasięgiem telefonu oraz prędkością Internetu mobilnego.

wzmocnienie sygnału gsm, wzmacniaczem repeaterem Gsm, wzmacniacz dipol signal

Przykład zainstalowanego wzmacniacza GSM w domu jednorodzinnym.

Wzmacniacz GSM LTE w jednej skrzyni teletechnicznej.

Wzmacniacz zasięgu GSM 900 MHz z homologacją Signal 305

Antena kierunkowa pracująca w częstotliwości 850/900/1800/2100/2600 MHz o wzmocnieniu do 19 dB. Służy ona do wzmacniania sygnałów Internetu LTE oraz przy instalacjach wzmacniaczy GSM

Antena kierunkowa pracująca w częstotliwości 850/900/1800/2100/2600 MHz o wzmocnieniu do 19 dB. Służy ona do wzmacniania sygnałów Internetu LTE oraz przy instalacjach wzmacniaczy GSM

Wzmacniacz sygnału GSM LTE pracujący w częstotliwości 900/2100 MHz. Służy on do wzmacniania sygnałów telefonów komórkowych rozmowy głosowe i Internet LTE przy instalacjach wzmacniaczy GSM

Ekspert radzi.

Na rynku jest dostępna bardzo duża ilość wzmacniaczy GSM, klienci są postawieni przed trudnym wyborem jaki wzmacniacz GSM kupić, żeby był dla nich odpowiedni. W tym artykule ekspert radzi jaki wybrać wzmacniacz sygnału GSM.

Czym jest wzmacniacz GSM i jak go używać w domu? Czy wzmacniacz zasięgu rzeczywiście sprawdzi się w domu lub firmie jako skuteczny sposób na słaby sygnał telefonów komórkowych? Przeczytaj więcej.

W przypadku konieczności odbycia kary ograniczenia wolności, jest możliwość skorzystania z systemu dozoru elektronicznego. Warunkiem akceptacji przez sąd takiej formy odbycia kary jest aby w domu poziom sygnału był akceptowalny przez służbę więzienną. Czytaj dalej. 

Zadzwoń