biuro@qnet.com.pl

Zadzwoń 509 848 939 

Montaż radiolinii WiFi 5 GHz

Instalacje radiolinii WiFi

Home > Radiolinie

Radiolinie WiFi

Wykonujemy radiolinie w nielicencjonowanym paśmie radiowym 5GHz cechuje się ono dużą wydajnością oraz jestwolne od opłat koncesyjnych W systemach WiFi 5GHz możemy osiągać wysokie przepustowości, niski stabilny „ping” oraz bardzo duże dystanse między punktami nadawczo odbiorczymi sięgającymi rzędu 80 Mb/s uplink- downlink W praktyce systemy radiolini 5GHz możemy wykorzystać do:

 

  • transmisji sygnałów Video IP oraz analog
  • bezprzewodowego łączenia budynków
  • zdalnego dostępu do zasobów sieciowych
  • tworzenia systemu rozbudowanego monitoringu wizyjnego
  • współdzielenia łącza sieciowego np. Internetu do kilku budynków
  • systemów dostępu do Internetu (HotSpot WiFi) oraz sieci wewnętrzej

 

Jeżeli potrzebujesz któregoś z powyższych rozwiązań lub czegoś bazującego na powyższych rozwiązaniach to świetnie trafiłeś. Zrobimy dla Ciebie cały system pod klucz. Wdrażamy rozwiązania zarówno te niskobudżetowe jak i te duże profesjonalne przystosowane do transmisji dużej ilości danych w wielu pakietach.

Jesteśmy w stanie zestawić łącza na odległości sięgające ponad 30 km w otwartej przestrzeni. Nawet bardzo zajęte widmo radiowe nie stoii na przeszkodzie do zestawienia stabilnych linków radiowych 5GHz .

Stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania, które cechują się wysoką stabilnością oraz dostępnością w skali roku na poziomie 97%.

Ze względu na wyjątkową indywidualność każdego zlecenia takiej instalacji, przed montażem niezbędne jest dokonanie wizji lokalnej oraz omówienie dokładnych potrzeb wraz z inwestorem.

Instalacje wykonujemy na terenie aglomeracji warszawskiej przede wszystkim na terenie miasta Warszawy. Jednak w razie potrzeby dojeżdzamy w dowolne lokalizacje na terenie kraju. Zapraszamy do kontaktu.

radiolinia mikrotik ubiquiti 5ghz

 

 

Montaż bezprzewodowych radiolinii WiFi :
Zadzwoń: 509 848 939 | 7 dni w tygodniu!